OPEN AVOND

Donderdag 11 april van 17.00-18.30 uur Met plezier zetten we de deuren van onze school open voor iedereen die nieuwsgierig is naar ons onderwijs en ons nieuwe schoolgebouw. Op onze  basisschool bieden we onderwijs volgens het jenaplanconcept. Het jenaplanconcept is een pedagogisch concept waarbij relaties centraal staan: de relatie van het kind tot zichzelf, de relatie van het kind tot de ander en de relatie van het kind tot de wereld om hem heen. Rondom deze principes bieden we onderwijs aan kinderen. In Nuenen-west, aan de Pennekart 1, wordt hard gewerkt aan een nieuw schoolgebouw. Hier gaat in mei 2020 onze school verder als jenaplanschool Het mooiste blauw. Het gebouw en de omgeving ondersteunen onze manier van werken en de optimale ontwikkeling van de kinderen. De afgelopen weken hebben alle kinderen van de school gewerkt aan het thema Bouwen. Zij presenteren wat ze daarover zoal geleerd hebben. Naast deze presentaties, info over het onderwijs en de bouw is er veel te beleven. Reden genoeg om binnen te lopen op 11 april. Lukt dat niet en toch benieuwd, vraag dan een uitgebreid informatiepakket aan via info@obsdemijlpaal.nl

Dit bericht is geplaatst in Home. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.